Portfolio Category: Ticari

1999 yılında faaliyetine başlayan Garanti Raf Sanayi, şirket merkezinin Esenyurt – Kıraç sanayi bölgesine taşınması ile boya fırını doğalgaz dönüşüm işleri ve ofis katının ısınma sistemleri için firmamızı tercih etmiştir.

Kalikratya Balık Restaurant, İstanbul Büyükçekmece İlçesi Mimarsinan beldesinde bulunmaktadır. Ticari mutfak doğalgaz tesisatları ile radyant ısıtıcılar ile ısınma sistemi tesis edilmiştir.

İkitelli OSB.’ de bulunan 15.000 m2 kapalı alan ısıtması için kazan dairesi ve endüstriyel doğalgaz tesisat işleri yapılmıştır. Doğalgaz projeleri İGDAŞ’ a onaylatılarak testlerinin yapılmasının ardından kullanıma açılmıştır.

Maranta Motor AŞ. İstanbul Bağcılar’da faaliyet gösteren RE Grup şirketlerindendir. Boya fırını endüstriyel doğalgaz dönüşüm işleri başarı ile tamamlanmıştır.

Germeç Yalıtım Ürünleri

Germeç Yalıtım Ürünleri Beyciler Köyü Çerkezköy mevkinde olup, pvc yalıtım ürünleri ve taban malzemeleri imalatı yapmaktadır. Şirket için buhar kazanı tedarik ve montajı, hav yakma makineleri doğalgaz dönüşümleri, ofis için kalorifer tesisatları ve radyant ısıtıcılar tesis edilmiştir. Endüstriyel doğalgaz dönüşüm işleri tarafımızca tamamlanıp TPAO tarafından gaz arzı sağlanmıştır.

Biz Sizi Arayalım

Adınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)